• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звернення громадян

Зразок типового організаційного наказу, що видається на 1 вересня кожного року.

Графік прийому громадян з особистих питань у районному відділі освіти

Інформація ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Відділ освіти інформує про належну організацію виконання вимог «Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», та про підсумки роботи із зверненнями громадян та надає наступну інформацію.

Станом на 04.10.2013 року до відділу освіти всього надійшло 12 письмових звернень ( всього разом за три квартали 2013 року), з них лише 6 за третій квартал: одне анонімне, 5-індивідуальних. На особистому прийомів в начальника відділу освіти за третій квартал побувало 39 осіб. Всього до відділу освіти у вказаний період звернулося 44 особи.

Аналізуючи тематику заяв, скарг, пропозицій (звернень) громадян до відділу освіти (згідно класифікатору звернень громадян), слід акцентувати увагу на наступних важливих моментах.

За тертій квартал 2013 року до відділу освіти надійшло всього 6 письмових звернень громадян, з них: 5 індивідуальних, одне анонімне. Індивідуальні звернення протягом третього кварталу в основному стосувалися: покращення організації навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах району, розв’язанню конфліктних ситуацій в педагогічних колективах, вирішення проблеми неповного тижневого навантаження медпрацівників та отримання підтверджуючих довідок

Громадянами порушені різного роду питання також і під час особистого прийому начальником відділу освіти. Усні звернення стосувалися в основному питання працевлаштування в навчальних закладах Любомльського району, розв’язання конфліктних ситуацій в педагогічних колективах.

Робота із зверненнями громадян у відділі освіти організована згідно вимог нормативно-правових актів, що регулюють дане питання.

Також стан організації цієї роботи заслуховувалося на колегії відділу освіти 21 червня 2013 року, за результатами цього розгляду були прийняті відповідні рішення.

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до посадових осіб органів державної влади та належного реагування на обґрунтовані скарги та пропозиції, ефективного розв’язання проблем, які спричиняють такі звернення, у відділі освіти призначено особу, відповідальну за організацію діловодства із письмовими зверненнями громадян та окремо особу, відповідальну за оформлення особистого прийому громадян начальником відділу освіти.

Також начальником відділу освіти взято під особистий контроль розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України тощо. У відділі освіти приділяється увага вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та належної підтримки.

Розроблено і затверджено наказом № 82 від 03.03.2010 року графік особистого прийому начальником відділу освіти (щопонеділка) та відповідальними працівниками відділу освіти Любомльської РДА.

З метою недопущення в майбутньому повторних скарг та звернень, виникнення можливих підстав для звернень громадян, у відділі освіти проводяться зустрічі із керівниками навчальних закладів по питанню вдосконалення роботи по запобіганню таким явищам, запроваджено роботу «Гарячої лінії начальника відділу освіти», оголошення про яку розміщено в районній газеті «Наше життя», реєстрація яких ведеться в окремому журналі. За третій квартал 2013 року звернень від громадян на «Гарячу лінію начальника відділу освіти» не надходило.

Графік особистого прийому громадян начальником відділу освіти, керівниками структурних підрозділів, іншими відповідальними працівниками розміщено на веб-сайті відділу освіти

Кiлькiсть переглядiв: 801

Коментарi