• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профспілкова робота

ЗВЕРНЕННЯ

до Міжнародної конфедерації профспілок

ЗАЯВА

учасників VІІІ пленуму Волинського обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки

м. Луцьк 03 грудня 2013 року

Учасники VІІІ пленуму Волинського обкому Профспілки працівників освіти і науки підтримують заяву Федерації профспілок Волинської області стосовно громадської позиції учасників мирного зібрання на майдані Незалежності у місті Києві, які мирними методами засвідчили своє прагнення того, аби Україна стала повноправним членом Європейського співтовариства.

Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки висловлює своє обурення з приводу використання силовими структурами грубої сили проти демонстрантів, серед яки багато нашої студентської молоді, працівників освітянських закладів. Право на мирні збори,мітинги, походи і демонстрації гарантується основним законом - Конституцією України – і повинно безумовно забезпечуватися всіма державними структурами.

Учасники пленуму від імені освітян Волині засуджують подібний акт насильства та грубе порушення демократичних прав і свобод громадян. Вимагаємо об’єктивного розслідування подій та притягнення винних до відповідальності.

Ми вимагаємо від Президента України терміново вжити заходів з недопущення силових методів до учасників мирних протестів, поважати права громадянського суспільства та принципи свободи слова і зібрань громадянами України.

Звертаємось до Кабінету Міністрів України стосовно прийняття рішення про підвищення з 1 грудня ц.р базового посадового окладу Єдиної тарифної сітки у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, а також вимагаємо негайної виплати заборгованості по лікарняних листках та інших соціальних виплатах.

У зв’язку із складною ситуацією, що склалася у суспільстві, звертаємось до профспілкового активу установ освіти і науки області із закликом мирного вирішення наявних соціально-економічних проблем, всебічної підтримки Європейської інтеграції нашої держави.

Прийнято VІІІ пленумом Волинського

обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

3 грудня 2013 року

Згідно плану роботи районної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2013 рік в залі відділу освіти 13 листопада 2013 року відбулося чергове засідання голів профкомів первинних профспілкових організацій установ освіти району.

На порядок денний засідання Профспілки освітян були винесені такі питання:

1. Про організаційну роботу первинних профспілкових організацій установ освіти району щодо реалізації колективних договорів у відповідності до чинного законодавства.

2. Звіт голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки про роботу за 2013 рік.

3. Різне.

По першому і другому питаннях з доповіддю виступав голова районної організації Профспілки освітян Кибиш В.С. По першому питанні із співдоповіддю виступила юрисконсульт відділу освіти Машевська Л.А.

В роботі засідання приймав участь начальник відділу освіти Стрільчук В.І., який проаналізував роботу освітянської галузі за минулий навчальний рік, а також ознайомив із завданнями на 2013-2014 навчальний рік.

По першому і другому питаннях порядку денного засідання Профспілкової організації були прийняті відповідні постанови.

З метою впровадження фізичної культури в повсякденне життя, її використання у загартуванні, оздоровленні, профілактиці захворювань, пропаганди здорового способу життя серед працівників освіти району Любомльською районною організацією профспілки працівників освіти і науки спільно з відділом освіти Любомльської районної державної адміністрації планується проведення Спартакіади серед працівників освіти Любомльського району.

Спартакіада проводиться в три етапи:

І етап – змагання в навчальних закладах;

ІІ етап – змагання в шкільних округах;

ІІІ етап – районні змагання.

Третій етап районної Спартакіади серед працівників освіти району проходитиме між командами шкільних округів + команда Головненської школи-інтернату.

Самі змагання ІІІ етапу Спартакіади відбуватимуться протягом трьох днів (4, 6, 11 червня 2013 року).

В перший день проходитимуть змагання з настільного тенісу серед жінок і чоловіків.

Другого дня визначатимуться переможці і призери змагань із футзалу серед чоловічих команд.

А на заключному етапі змагань, третього дня, свої навички і вміння учасники змагань будуть показувати у грі у волейбол. Причому, в складах всіх команд обов’язково будуть приймати участь як чоловіки, так і жінки.

Після підбиття підсумків Спартакіади серед працівників освіти всі переможці і призери будуть нагороджені грамотами і грошовими винагородами.

Кожному навчальному закладу освіти заздалегідь було роздано Положення про проведення даної Спартакіади, в якому чітко окреслено всі умови проведення змагань.

Відділ освіти та профспілкова організація працівників освіти бажають всім учасникам Спартакіади успіхів та міцного здоров’я.

Кiлькiсть переглядiв: 431

Коментарi