• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Поточна діяльність
  • ХXІІ районна виставка дидактичних і методичних матеріалів освітян Любомльського району «Творчі сходинки педагогів Волині»

ХXІІ районна виставка дидактичних і методичних матеріалів освітян Любомльського району «Творчі сходинки педагогів Волині»

2017-03-24

/Files/images/P1160815.JPG

ХXІІ районна виставка дидактичних і методичних матеріалів освітян Любомльського району «Творчі сходинки педагогів Волині»

Матеріали виставки презентуються за номінаціями:

1) мова і література (українська, світова, національних меншин, іноземні);

2) мистецтво (музичне, образотворче, художня культура);

3) виховна робота та позашкільна освіта;

4) дошкільне виховання;

5) практична психологія і соціальна робота;

6) шкільна бібліотека.

Виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» допомагає розкриттю творчих можливостей керівних, науково-педагогічних, методичних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних установ району в реалізації завдань реформування освіти, науково-методичного супроводу навчально-виховної роботи (розроблення інноваційних методів, запровадження новітніх дидактичних моделей та технологій, розроблення програмових засобів навчального та наукового призначення, новітніх програм, підручників, посібників, методичних рекомендацій тощо).

Основні завдання виставки:

– пропаганда перспективних моделей оновлення змісту дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти;

впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти;

– презентація кращих моделей управління закладу освіти;

– оптимізація науково-методичного супроводу та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в районі;

– актуалізація результатів дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності;

– популяризація творчих здобутків, перспективних педагогічних ідей та технологій;

– виявлення та підтримка творчо працюючих педагогів;

– систематичне оновлення та збагачення інформаційного банку даних про інноваційну діяльність закладів освіти та окремих наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників;

– стимулювання пошуку власних оригінальних підходів до вирішення проблем удосконалення змісту навчально-виховного процесу;

– прискорення процесу трансформації передового педагогічного досвіду в широку педагогічну практику.

/Files/images/IMG_7103.jpg

Уже в холі гостей зустрічав духовий оркестр, що супроводжував під звуки маршу кожного, хто заходив у центральні двері, аж до актового залу.

На захід прибули очільники органів районної влади та відділу освіти, представники команди нардепа округу та благодійних фондів, вчителі, колишні випускники та педагогічний склад. Вони вручили нинішнім працівникам закладу нагороди та подарунки для ЗОШ.

Присутні переглянули документальні стрічки про навчальний комплекс та відеоролики інтерв’ю з випускниками різних часів. Пригадали також, як зводили будівлю та проводили ремонтні роботи. Поділилися й пережитками шкільних порядків кожного з поколінь.

Учасники художньої самодіяльності, хлопчики та дівчатка, які здобувають знання у Зачернецькій ЗОШ І-ІІІ ст.., підготували концерт.

/Files/images/IMG_7186.jpg/Files/images/IMG_7395.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 388

Коментарi