• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Поточна діяльність
  • 17 лютого школам району був представлений літературно - мистецький альманах "Променади Любомля" !

17 лютого школам району був представлений літературно - мистецький альманах "Променади Любомля" !

2017-02-17

Вперше у районі був представлений літературно-мистецький альманах «Променади Любомля». Видання обєднало поетичні і прозові твори старших, молодших і зовсім юних літераторів, котрі народились чи мешкають у Любомльському краї. У збірнику представлено 20 авторів. Упорядником і літературним редактором виступила Юлія Хвас, яка і представляла своїх авторів і їх твори до ознайомлення з творчо обдарованим дітьми усього району.

/Files/photogallery/P1160690.JPG

Променад авторськими і літературними творами, обмін творчими порадами і думками виявився настільки теплим і плідним, що всі учасники зустрічі обмінювались найпотаємнішими мріями і спогадами, теплими словами і посмішками, рукостисканнями і телефонами – з надією, що випуск такого роду літератури стане хорошою традицією Любомльського краю, який так багатий талантами.

/Files/images/P1160683.JPG

Гуморески Наталії Котович додали оптимізму, поезія Ольги Мариньохи - патріотизму, поезія Анастасії Шнайдер та Вікторії Вигнанчук нових неземних фантазій, проза Ольги Сінькової – подорожі в країну дитинства, верлібри у виконанні Дарини Дігтярук – високих почуттів - і все це під оригінальний музичний супровід

Дарії Громик і Василья Білухи, вихованців районної гімназії

/Files/photogallery/P1160684.JPG

В обрамленні незрівняних ілюстрацій Любомльської художниці Оксани Богути та її помічниці Вікторії Вигнанчук поезія та проза альманаху ставала більш вишуканішою

Стало доброю традицію влаштовувати зустрічі такого роду в Любомльській «ЗОШ І-ІІІст. – районній гімназії імені Натаії Ужвій, яка неодноразово дає прихисток творчим і обдарованим дітям, та стає провідником у світ прекрасного.

/Files/photogallery/P1160692.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 447

Коментарi