• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Поточна діяльність
  • 16 лютого згідно плану роботи районного методичного кабінету відбулось чергове засідання школи молодого педагога

16 лютого згідно плану роботи районного методичного кабінету відбулось чергове засідання школи молодого педагога

2017-02-16

/Files/images/foto_shmp/P1160660.JPG Тарасюта Мирослава Володимирівна

Вже вкотре молоді педагоги району із захопленням збираються задля того, щоб глибше пізнати ази педагогічної майстерності. На відміну від минулих зустрічей, де вони проходили анкетування, тести професійної та психологічної придатності свого свідомого вибору та опрацьовували нормативну базу – їх чекав сюрприз?! Сьогоднішня зустріч мала на меті ознайомити молодих педагогів з новими інтерактивними методами, зокрема технологією «скрайбінгу» Зовсім нещодавно в навчальному середовищі почали зустрічатися слова «скрайбінг», «скрайб», «скрайбер», що є складниками скрайб-технології.

Це насамперед мистецтво відображати своє мовлення в малюнках, причому процес відбувається в реальному часі паралельно з доповіддю мовця. Скрайб-презентація відображає ключові поняття розповіді та взаємозв’язок між ними. Наразі скрайбінг — інноваційна технологія, за допомогою якої можна привернути увагу слухачів, забезпечити їх додатковою інформацією та виокремити головні моменти доповіді. Популярність технології забезпечується завдяки тому, що людський мозок мислить образами, мова малюнка є універсальною мовою. Крім того, проглядати скрайб (зображення, що з’являється з-під пера, ручки, маркера) набагато цікавіше, ніж звичайне відео.

Познайомила їх з цією технологією педагог ЗОШ №2 м. Любомля, яка є лауреатом фахового конкурсу «Вчитель року – 2017» Мирослава Володимирівна Тарасюта. Дана технологія для вихованців її класу є досить знайомою, вона широко використовує її в своїй діяльності. Це дало змогу учням краще і швидше запам’ятовувати інформацію любого рівня:від таблиці множення – до віршів чи визначень…

На засіданні учасники не тільки були слухачами , а й активними учасниками втілення і перевірки її ефективності на собі. Вони із задоволенням виконували різнорівневі завдання та брали активну участь у захисті своїх робіт. Також Мирослава Володимирівна розповіла про інші методики в педагогіці, які вона використовую на своїх уроках. Та продемонструвала відео окремих етапів уроку, щоби показати на певних прикладах, які результати можна отримати завдяки впровадженню нових технологій і методик.

Було дане завдання молодим вчителям додому та обговорено, що наступна зустріч уже буде на показових уроках, на які їх запросять педагоги з досвідом, аби поділитись своєю майстерністю та новими методами роботи

Кiлькiсть переглядiв: 345

Коментарi