• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Оздоровлення
Зустріч-нарада по оздоровленню дітей в таборі "Артек-Буковель"

В залі відділу освіти відбулася зустріч–нарада між представником Західного регіону благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Андрієм Олексюком та батьками 22 дітей, що стали переможцями обласних та Всеукраїнських олімпіад у 2015-2016 році. Такі діти відбудуть на оздоровлення до табору «Артек -Буковель». За кошти Фонду. В нараді взяв участь начальник відділу освіти Стрільчук В.І., який подякував батькам за виховання дітей, а представнику Фонду – за можливість відпочити, яку Фонд надає діткам з району. Він зауважив, що таке оздоровлення в перше стосується дітей Любомльського району. Андрій Олексюк повідомив батькам про умови проживання в таборі, озвучив вимоги до медичного огляду дітей, які будуть оздоровлюватися за кошти Фонду. Батьки задавали багато запитань, які стосувалися організаційних моментів.

/Files/images/IMGP2770.JPG

/Files/images/IMGP2772.JPG

Показники по фінансовому забезпеченню оздоровчої кампанії 2013 року

Передбачено використати з місцевого бюджету

(тис.грн.)

Залучити додаткові

кошти

Всього

на підготовку до оздоровчо'1 кампанії

на проведення оздоровлення дітей

50

326,9

16

342,9

Таблиця №2

Показники щодо відкриття мережі таборів відпочинку в 2013 році

Працювало таборів у 2012 році

з денним перебуванням

праці та

відпочинку

наметових містечок

Всього

40

-

-

40

Було відкрито таборів влітку 2013 року

з денним перебуванням

праці та

відпочинку

наметових містечок

Всього

-

-

-

-

Охоплені відпочинком діти у таборах з денним перебуванням

2380

-

-

2380

Таблиця №3

Показники по забезпеченню оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій у 2013 році

Всього дітей шкільного віку (7-16 років) за даними місцевих органів статистики

Планується оздоровити

2380

Із них за пільговими категоріями:

Чисельність дітей в регіоні

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

29

18

дітей - інвалідів

88

16

дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

95

20

дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф

-

-

дітей з багатодітних сімей

1591

1225

дітей з малозабезпечених сімей

251

238

дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків

1

1

дітей, які перебувають на диспансерному обліку

1889

105+56 (Згорани)

талановитих та обдарованих дітей: переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад

500

540

відмінників навчання,

420

210

лідерів дитячих громадських організацій

36

30

дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

91

47

Додаток № 1 до листа № 886 від 05.09.2013 року

Інформація про різні форми оздоровлення:

Всього: 2764 з них: 2380 ( пришкільні табори) ; 77 - табір « Сонячний» ( с.Гаразджа, Луцький район) – путівки, придбані за результатами проведення двох конкурсних процедур(відкриті торги).

Мали можливість оздоровитись діти: 2 – Дитячий Фонд ( благодійні квитки санаторій « Меркурій» Азовське море); 2 - ( Луцька літня школа); 16 табір «Сонячний « ( с.Гаразджа, Луцький р-н,) (спортивний-туристичний зліт) , 7 ( Фонд соціального страхування) 109 ( ІV – заїзди в санаторій «Юність» смт. Симеїз, АР Крим ), санаторій Згорани (161 – дітей), 10 дітей, які займаються спортом були оздоровлені в м. Гаспра, АР Крим – станом на 01.09.2013 року,

Всього : 2764 дітей.

Оперативна інформація про перебіг літньої оздоровчої кампанії 2013 року

станом на 05. 09. 2013 року

Таблиця № 1

Завершили роботу табори з денним перебуванням станом на:

05.09.2013р.

У них охоплено оздоровленням та відпочинком дітей

40 –

2380

Всього дітей, охоплених різними формами оздоровлення та відпочинку

2764

Таблиця № 2

Оздоровлено дітей у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку станом на

05.09.02013р.

190

Всього: 2764

Інформація про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей 2013 році в освітніх закладах району:

Районний відділ освіти сприяє покращенню якості надання оздоровчих послуг та збільшенню кількості дітей охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення

- Створено робочу комісію по прийому таборів з денного перебування від 07 травня 2013 року Наказ № 183

- Затверджено графік прийому таборів з денного перебування при загальноосвітніх навчальних закладах ( ознайомитись з графіком можна на тому ж сайті у розділі Дошка оголошень)

- Створена база дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки (багатодітні сім'ї - 1200 дітей); дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (29 дітей), дітей з малозабезпечених сімей (175 дітей); дітей які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (50 дітей), які перебувають на диспансерному обліку (350 дітей), дітей працівників агропромислового компликсу та соціальної сфери села (35 дітей), дітей - інвалідів (47 дітей), талановитих та обдарованих дітей (448 дітей).

20 травня 2013 р. відбулась районна нарада- семінар начальників та кухарів таборів з денним перебуванням. Повісткою наради розглядалось питання : "Про організацію оздоровлення та активного відпочинку дітей під час літніх канікул".
Обговорювались актуальні питання з організації роботи пришкільних таборів : ведення документації, вимоги державної санітарно-епідемічної і ветеринарної організації та забезпечення належної роботи у таборах, організація виховної та турисьтсько-краєзнавчої роботи. Піднімались та обговорювались питання харчування та постачання продуктів.
Було визначено основні напрямки і методів роботи у створенні належних умов для безпечного перебування дітей у таборах з денним перебуванням.

/Files/images/оздоровленн2.JPG

14 червня 2013 року закінчила роботу перша зміна таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів. В період функціонування таборів оздоровилось та відпочило - 2218 дітей. Із них за пільговими категоріями:

- дітей сиріт - 8

- дітей інвалідів- 15

- дітей з малозабезпечених сімей - 238

- дітей з багатодітних сімей- 1197

- дітей, які постраждали внаслідок ЧАЕС- 20

- дітей, які перебувають на диспансерному обліку- 104

- талановитих та обдарованих - 595

- дітей працівників агропром. комплексу- 40

Всі території закладу Любомльського району утримувались в чистоті згідно сан- епідемічних норм.

Організація харчування в таборах включала: напрацювання режиму дня і графіку харчування дітей,визначення постачальників продуктів харчування , їх якості, складання меню- розкладу, контроль за харчуванням. Харчування було дворазовим з розрахунку 10 гривень на один день.

/Files/images/DSCN1962.JPG

На території оздоровчих таборів обладнані майданчики для відпочинку, занять спортом, гри дітей. Спортивне та ігрове обладнання безпечне, справне, стійкозакріплене і відповідає зросту та віку дітей.

/Files/images/DSCN1949.JPG

/Files/images/табір 002.JPG

Начальники та вихователі таборів планували відпочинок дітей цікавим і різноманітним, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей, серед них : веселі старти, інтелектуальні ігри, цікаві конкурси та вікторини, спортивні естафети.

/Files/images/табір 113.JPG

/Files/images/табір 126.JPG

/Files/images/табір 057.JPG

Найцікавішими для дітей були екскурсії, які організовувались таборами за сприянням відділу освіти. Було організовано 18 туристсько-екскурсійних подорожей, кількість охоплених дітей 419. Серед відвіданих місць Любомльський краєзнавчий музей, Шацький національний парк, смт. Колодяжне, Зимненський монастир, м.Луцьк.

/Files/images/табір 088.JPG


Оздоровлення в Гараджі табір "Сонячний"

Підходить до завершення табірна зміна відпочинку і оздоровлення учнів ЗНЗ Любомльського району, які мали можливість відпочити в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний» (Гараджа) з 27.06.2013р. по 17.07.2013р.

Дитяча туристична база «табір Сонячний» є структурним підрозділом Центру туризму, що діє на підставі Статуту Центру Туризму, який отримав усі необхідні установчі документи.

На території розташовані стаціонарні капітальні споруди: спальні корпуси з душовими та умивальними приміщеннями, сучасний медичний пункт, клуб, свій пляж, господарське приміщення. Від табору (10м.) знаходиться зупинка громадського транспорту.

Для дітей організовано чотирьохразове харчування. Якість харчування відповідає вимогам діючого законодавства та щоденно контролюється лікарем.

Організатори літнього оздоровлення – педагоги, які постійно підвищують професійний фах, є учасниками Всеукраїнського збору організаторів літнього відпочинку та оздоровлення.

У таборі працюють гуртки спортивного орієнтування, спортивного туризму, краєзнавства, художньої самодіяльності, працюють секції з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та шашок, бадмінтону. Організовується купання дітей (відповідно до існуючих норм безпеки).

Створюються усі необхідні умови для активного і ефективного оздоровлення і відпочинку.

Всього закуплено 53 тендерні путівки на суму 102661,00 грн. без ПДВ

Кiлькiсть переглядiв: 542

Коментарi