• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наради при начальникові

Нарада керівників освітніх установ

25 січня 2017 року на базі Любомльського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - районна гімназія" імені Н.Ужвій відбулась нарада керівників освітніх установ району. Відкрила колегію настановчим словом начальник відділу освіти Анастасія Іванівна Савош. Яка поставила завдання, окреслила шляхи реалізації до навчального семестру. Також заслухали доповідь головного спеціаліста Мельниченко Марії Олександрівни "Про підсумки роботи закладів освіти району у 2016 році та завдання на 2017 рік", методиста РМК Веремчук Марії Микитівни "Про підсумки роботи дошкільної ланки освіти Любомльського району в 2016 році" та головного бухгалтера Дроздович Ірини Миколаївни "Аналіз використання бюджетніх коштів у закладах освіти Любомльського району в 2016 році" .

Колегія відділу освіти

26 жовтня 2016 року відбулась колегія відділу освіти, в якій взяли участь усі керівники загальноосвітніх навчальних закладів району. Також були запрошені голова Любомльської райдержадміністрації М.О. Пархомук та Любомльської районної ради М.М.Сушик.

На колегії розглядалися такі питання: «Про стан організації харчування в ЗНЗ та ДНЗ району» доповідач Веремчук М.М., «Про виконання Регіональної програми розвитку психологічної служби району на період до 2017 року» Трач В.П., «Про підсумки проведення змістовного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016 року» Пасаман С.В., «Про стан роботи зі зверненнями громадян та виконання ЗУ Про доступ до публічної інформації за 9 місяців 2016 року» Машевська Л.А., та на контролі було питання «Про виконання керівниками закладів освіти Постанови КМУ України від 12 квітня 2000 року № 646 "Про затвердження інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку"» доповідач Мельниченко М.О.

Виїзна колегія

28 вересня 2016 року на базі Вишнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулась виїзна колегія відділу освіти, в якій взяли участь керівники навчальних закладів району. Перед засіданням колегії керівники мали змогу відвідати новий спортивний стадіон, прогулятися коридорами школи, відвідати виставку осінніх дарів.

/Files/images/P1160165.JPG

/Files/images/P1160179.JPG

/Files/images/P1160175.JPG

На колегії виступали начальник відділу освіти В.І.Стрільчук, голова Вишнівської сільської ради Сущик В.С., директор Вишнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Міщук А.В. та головний спеціаліст відділу освіти Мельниченко М.О. Розглядалися питання:

- про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період;

- про організований початок нового 2016-2017 навчального року.

/Files/images/P1160189.JPG

/Files/images/P1160190.JPG

/Files/images/P1160182.JPG

02 листопада 2015 р.

1. Про проведення ІІ етапу учнівський олімпіад.

Інформує: Солом'янюк Л. М. - методист РМК

2. Про організацію роботи Любомльської ДЮСШ по підготовці спортсменів розрядників.

Інформує: Максимович О. Є. - директор ДЮСШ

09 листопада 2015 р.

1.Про використання ІКТ В управлінській діяльності ЗНЗ району та стан поновлення баз ІСУО.

Інформує: Пасаман С.В.- головний спеціаліст відділу освіти

2. Про організацію підготовки до проведення модуль-блочного семінару на базі Хворостівського освітнього округу.

Інформує: Солом'янюк Л. М. - методист РМК

16 листопада 2015 р.

1.Про замовлення на виготовлення документів про здобуття повної та базової загальної середньої освіти .

Інформує : Мельниченко М. О.- головний спеціаліст відділу освіти;

2. Про результативність участі учнів загальноосвітніх шкіл в районних та обласних турнірах.

Інформує: Сухецький М.І.- директор СЮТ

Кiлькiсть переглядiв: 866

Коментарi